Česká pojišťovna

Česká pojišťovna má již dlouholetou tradici a poskytuje individuální neživotní i životní pojištění, dále to je pojištění pro velké, střední i malé zákazníky v oblasti podnikatelských ale i průmyslových rizik.

Samozřejmostí je, že i Česká pojišťovna zajišťuje pro své klienty povinné ručení které má různě vysoké limity plnění. Česká pojišťovna má ve své nabídce 3 produkty limity plnění. Produkt Start má limit plnění 35 mil. Kč za škody na věci a ušlý zisk a také za škody na zdraví. U varianty Start máet možnost připojistit kteroukoli z níže vyjmenovaných asistencí.

Produkt Standart má limit plnění 50 mil. Kč za škody na věci a ušlý zisk, stejná výše je i za škody na zdraví. Pokud se rozhodnete pro sjednání tohoto produktu, automaticky získáte zdarma asistenční službu Pohoda Klasik v případě dopravní nehody.

Třetím produktem je Exclusive, limit plnění u tohoto produktu je 100 mil. Kč za škody na věci a ušlý zisk a taktéž i na škody na zdraví. Jestliže se rozhodnete pro tuto variantu povinného ručení, získáte zdarma asistenční službu Pohoda Speciál v případě poruchy nebo dopravní nehody.

V případě vašeho rozhodnutí, že uzavřete povinného ručení i havarijního pojištění v jedné smlouvě, v jakékoliv variantě, získáte automaticky asistenční službu Pohoda Speciál. Dále k povinnému ručení nabízí Česká pojišťovna rozšíření o asistenční službu v případě poruchy – Pohoda Speciál, popřípadě můžete uzavřít asistenční pojištění s nejširším rozsahem služeb Pohoda SOS, záleží pouze na vámi zvoleném produktu povinného ručení.

V současné době zavedla Česká pojišťovna Povinné ručení Bez povinnosti. Toto povinné ručení vás ochrání před finančními dopady, škod jež můžete způsobit třetím osobám, navíc získáte odbornou pomoc i vy. Zákazníci České pojišťovny kteří byli poškozeni klientem jiné pojišťovny v České republice, mají možnost využít odbornou pomoc při vyřízení pojistné události. Stačí jen jeden telefonní hovor, nezáleží na tom zda jste poškozený nebo ne a máte nárok na bezplatný odtah automobilu a na náhradní vozidlo až na 3 dny zdarma. Sháníte pojištění na Škoda Octavia 1.9 tdi, tak to jste na správné cestě. Sjednejte si s námi to nejlevnější povinné ručení na Škoda Octavia combi či sedan.