ČSOB pojišťovna

ČSOB je pojišťovna, která nabízí klientům služby jež jsou na vysoké evropské úrovni v oblasti neživotního, ale i životního pojištění. ČSOB je pojišťovnou poměrně mladou, vznikla v roce 2003 spojením dvou pojišťoven, a to ČSOB pojišťovna a IPB pojišťovna.

ČSOB má v nabídce 3 varianty povinného ručení, a to variantu Standart, Dominant a Premiant. U varianty Standart je výše pojistného plnění na škody na věci 35 mil. Kč, na škody na zdraví je výše 44 mil. Kč.U varianty Dominat je výše pojistného plnění stanovena na škod na věci i na zdraví 60 mil. Kč a varianta Premiant má výši pojistného plnění na škody na věci i zdraví 100 mil. Kč.

Nyní vám ještě podáme několik málo informací, jak u ČSOB lze dosáhnout nižších sazeb povinného ručení. Pokud jezdíte bez nehod, můžete uplatnit svůj bonus, čímž lze dosáhnout slevy až 50%. Dále lze využit slevu dobrého řidiče ve výši 30% v případě, že jste minimálně 12 měsíců neměli nehodu. Pokud se rozhodnete sjednat povinné ručení přes internet, pak ušetříte čas za návštěvu nejbližší pobočky, navíc získáte slevu 10%. Pokud je vaše bydliště v okrese jež má nízkou nehodovost, sleva činí 10%. Povinné ručení plaťte převodem a jednou ročně, čímž ušetříte nejen za převod ale navíc dostanete slevu 3% za roční četnost placení. Pokud máte u ČSOB více smluv a nemusí jít jen o povinné ručení, sleva za souběh pojištění činí 5%. Jestliže jste majitelem automobilu staršího více než 9 let, budete mít slevu 15%.

K dalším výhodám povinného ručení u ČSOB pojišťovny patří zcela jistě pojištění osobních věcí zdarma, připojištění vozidla pro případ odcizení, dále připojištění zavazadel, náhradního vozidla nebo čelního skla. Úrazové pojištění řidiče je zdarma, budete mít uhrazenou škodu na vašem voze, asistenční služby můžete využít při poruše vozidla i při havárii, nehledě na to, že široká nabídka asistenčních služeb je zdarma.