Dolnorakouská pojišťovna

Dolnorakouská pojišťovna (Niederösterreichische Versicherung AG) již na českém trhu nepodniká, protože vedení pojišťovny se chce výlučně soustředit na trhy v Dolním Rakousku a ve Vídni, v zahraničí již nebude žádnou činnost provozovat. Klienti, kteří mají sjednáno povinné ručení u Dolnorakouské pojišťovny mají s touto pojišťovnou i nadále smluvní vztah.

Proto pro zákazníky Dolnorakouské pojišťovny je optimálním řešením spolupráce s druhou největší pojišťovnou působící na českém trhu, a tou je pojišťovna Kooperativa. Všem klientům Dolnorakouské pojišťovny doporučujeme obrátit se na pracovníky Kooperativy jelikož znají konstrukci produktů Dolnorakouské pojišťovny, čímž dojde k plynulému přechodu pojistných smluv na Kooperativu. Vedení Dolnorakouské pojišťovny považuje Kooperativu za důvěryhodného a spolehlivého partnera, proto má jistotu, že nabídne klientům Dolnorakouské pojišťovny takové řešení, které bude zákazníkům vyhovovat ve všech směrech. Všichni čeští klienti Dolnorakouské pojišťovny byli informováni o spolupráci s Kooperativou, zároveň dostali i doporučení jak postupovat aby jejich smlouvy o pojištění přešly na Kooperativu.

Vedení Dolnorakouské pojišťovny žádá všechny české klienty aby kontaktovali Kooperativu na bezplatnou linku 800 107 107, navštívili pobočku Kooperativy nebo zaslali email na adresu info@koop.cz. Dolnorakouská pojišťovna děkuje všem svým českým klientům za pochopení a spolu s pojišťovnou Kooperativa se bude snažit udělat maximum k zajištění kvalitních poskytujících služeb i produktů. Vedení Dolnorakouské pojišťovny je přesvědčeno, že ze službami Kooperativy budou všichni klienti spokojeni.

Dolnorakouské pojišťovna měla ve své nabídce dvě varianty limitů krytí škody, slevu na havarijní pojištění a dosti širokou nabídku asistenčních služeb. Největší rozdíly od konkurence byly zvýhodněné sazby pro klienty kteří žili více než 25 let v obcích nebo na menších městech.

Je povinné ručení na Ford Mondeo combi od Kooperativy i Vaší volbou.