Hasičská pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna je jedna z nejstarších pojišťoven v České republice.

Povinné ručení jež poskytuje Hasičská vzájemná pojišťovna se vztahuje na škody na zdraví nebo usmrcením, na škody, které mají povahu ušlého zisku, na škody které vznikly poškozením, zničením nebo ztrátou věci a na účelně vynaložené náklady spojené s právním zastoupením pojištěného.

Hasičská vzájemná pojišťovna má dvě varianty povinného ručení, a to variantu Standart a Nadstandard. Varianta Standart má 2 limity plnění, a sice 35 mil Kč pro škodu na zdraví nebo usmrcení a 35 mil. Kč pro věcnou škodu a ušlý zisk. Varianta Nadstandard má také 2 limity plnění, limit pro škodu na zdraví nebo usmrcení je 54 mil. Kč a limit plnění pro věcnou škodu a ušlý zisk je rovněž 54 mil. Kč. U obou variant jsou zdarma zahrnuty základní asistenční služby. Obě varianty mají ještě navíc úrazové pojištění řidiče na pojistnou částku
100 000,- Kč pro případ smrti která je způsobena úrazem a pro případ trvalých následků je pojištění 200 000,- Kč.

U Hasičské vzájemné pojišťovny máte možnost si připojistit u osobních vozů čelní sklo nebo dodatkové asistenční služby, a to jak pro vozidla do 3,5t tak i nad 3,5t.

Každý kdo sjednává povinné ručení jistě ví, že je možnost platit jej čtvrtletně, pololetně nebo ročně, pokud však u Hasičské vzájemné pojišťovny budete platit ročně, získáte slevu ve výši 5%.

Hasičská vzájemná pojišťovna má ve své nabídce pro klienty jisté slevy. Jsou to bonusy v maximální výši 45%, slevy pro dobrovolné hasiče, slevy pro držitele průkazu ZTP a slevy pro vozidla SH ČMS.

V současné době má Hasičská vzájemná pojišťovna akci jež platí od 23. října 2010 do vyprodání zásob, a sice pokud uzavřete smlouvu v obchodní síti HVP získáte ke každé nové smlouvě poviého ručení na osobní vůz lékárničku zdarma.