Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je na českém trhu druhou největší pojišťovnou a je součástí koncernu Vienna Insurance Group. Pojišťovna Kooperativa byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna. Pojišťovna Kooperativa má širokou nabídku služeb, a to všechny druhy pojištění pro občany i firmy z řad drobných podnikatelů až po velké společnosti.

Pojišťovna Kooperativa má ve své nabídce 3 varianty povinného ručení. Jsou to varianty Basic, Standart a Benefit.

U varianty Basic je limit plnění do výše 35 mil. Kč na škody způsobené na zdraví nebo usmrcení druhých osob, a to na každého zraněného nebo usmrceného. Limit plnění do výše
35 mil. Kč na škody na majetku včetně ušlého zisku poškozeného. Basic je nabízen ve dvou variantách, a to že povinné ručení mohou sjednat klienti bez bonusu, nebo lze sjednat variantu Basic Plus, což je povinné ručení které může sjednat pouze klient s bonusem.

Varianta Standart má limit plnění do výše 54 mil. Kč na škody způsobené na zdraví nebo usmrcených jiných osob na každého zraněného nebo usmrceného. Další limit plnění je do výše až do 35 mil. Kč na škody na majetku včetně ušlého zisku poškozeného.

U třetí varianty Benefit je limit plnění až do výše 70 mil. Kč na škody způsobené na zdraví nebo usmrcení jiných osob na každého zraněného nebo usmrceného.

Pojišťovna Kooperativa nabízí novinku svým klientům, jde o bonus jež má klient možnost získat dopředu ve výši 15%. Bonus může dostat fyzická osoba, která je registrovaná na rodné číslo nebo právnická osoba registrována na IČO jen k nově sjednané smlouvě. Tento bonus nelze uznat zákazníkovi jež má malus a klientům, kteří své pojistné platí čtvrtletně.

povinnému ručení nabízí pojišťovna Kooperativa dodatkové pojištění jako je úrazové pojištění, pojištění asistenčních služeb, pojištění čelního skla, pojištění právní ochrany (jen pro fyzické osoby, které nepodnikají), pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla (pro vozidla do 3,5t – osobní i užitková) a asistenční program Pomoc při nehodě.

Nezapomeňte na výročí Vaší pojistky a sjednejte si nové povinné ručení na Škoda Octavia 1.9 tdi i vy včas!