Triglav pojišťovna

Pojišťovna Triglav působí již 10 let v České republice a patří mezi deset největších pojišťoven, poskytující kvalitní služby. To znamená, že pojišťovna nabízí všechny základní majetkové produkty nejen pro občanskou, ale i průmyslovou a podnikatelskou klientelu.

Pojišťovna Triglav má ve své nabídce nadstandardní limit u povinného ručení v plné výši 50 mil. Kč u škod na zdraví a 50 mil. Kč. pro škody na věci a ušlý zisk celkem pro všechny poškozené. V rámci povinného ručení u odpovědnosti za škodu která je způsobena provozem motorového vozidla získáte zdarma pojištění právní ochrany pojištěného s limitem 30 000,- Kč, dále pak úrazové pojištění řidiče pro případ smrti 50 000,- Kč a 100 000,- Kč pro případ trvalých následků následkem úrazu. Rovněž asistenční službu na území České republiky i Evropy máte k dispozici zdarma.

U pojišťovny Triglav při sjednání povinného ručení máte možnost získat bonus až 60% za bezeškodní průběh, získání prvního bonusu již od 12 měsíců. Bonus lze převést na rodinného příslušníka, samozřejmostí je doplňkové pojištění jako je pojištění skel bez spoluúčastí po uplynutí 3 měsíců od počátku, pojištění nákladů na zapůjčení náhradního automobilu bez spoluúčastí a také pojištění zavazadel.

Pokud se rozhodnete sjednat povinné ručení u pojišťovny Triglav přes internet, získáte internetovou slevu 30%, sleva je trvalá na každý rok trvání pojištění, maximální součet slev je 65% včetně bonusů.

Při pojištění skel se vztahuje na úhradu nákladů na výměnu nebo opravu všech zničených nebo poškozených skel, na střešní okna se pojištění nevztahuje, dále se pojištění nevztahuje na zadní a boční okna trolejbusů a autobusů. Pojištění skel můžete sjednat jen při sjednání povinné ručení, popřípadě havarijního pojištění, a to jen za podmínky přijetí ujednání dodatku smlouvy.

A na které auto sháníte levnou pojistku vy? Na Škoda Octavia combi nebo Superb combi?