Wüstenrot pojišťovna

Pojišťovna Wüstenrot od roku 2006 rozšířila své služby které jsou zaměřeny na pojistnou ochranu rodiny, bydlení a pojištění motorových vozidel, jako je povinné ručení a havarijní pojištění.

Pojišťovna Wüstenrot má 2 varianty povinného ručení a to základní limit pojistného plnění na škody na věcech a ušlém zisku 35 mil. Kč a 35 mil. Kč na škodu na zdraví nebo usmrcení.

Zvýšený limit pojistného plnění je na škody na věcech a ušlém zisku 70 mil. Kč a 70 mil. Kč na škody na zdraví nebo usmrcení.

Nyní si povíme o některých výhodách, které nabízí pojišťovna Wüstenrot pro své klienty. Pojišťovna rozdělila vozidla do kategorií dle jejich výkonu a nikoli podle objemu. Proto u vozidel která mají vysoký objem a nízký výkon motoru je pojistné velmi výhodné.

Další co budete mít zohledněné u sjednání povinného ručení je věk řidičů, což znamená, že čím je řidič starší, tím získává více zkušeností, zvýhodnění jsou také ti řidiči, kteří platí povinné ručení ročně.

Klienti, kteří mají bezeškodní průběh, získávají bonusy, pokud pojistník měl bezeškodný průběh více než 6 let, získá až o polovinu nižší sazbu pojistného. V případě, že pojistník měl u minulého pojištění škodní průběh, popřípadě sjednává poprvé povinné ručení, pojišťovna malusy neuplatňuje.

Zákazníci, kteří jsou fyzickými osobami a mají smlouvu o povinném ručení pro užitkové nebo osobní vozidlo s celkovou hmotnosti do 3,5t , mají možnost využít zvýhodněné podmínky pojištění pro další užitkové nebo osobní vozidlo, tzv. Multibonus.
V obou variantách jsou automaticky zahrnuty asistenční služby, pak ale máte i možnost připojistit všechna skla, rozšíření asistenčních služeb nebo připojistit se pro případ úrazu.

Klientům, kteří uzavírají smlouvu u pojišťovny Wüstenrot online, máte povinné ručení o 10% levnější, tato sleva se týká vozidel užívaných pro běžný provoz, (nikoli u vozidel autopůjčovny nebo taxislužby) a pro vozidla označená v TP jako kategorie M1.